KOSZYK JEST
PUSTY

691279955

sklep@tytontani.pl

Jak Fachowo Skręcić Papierosa w 1 Chwilę

lut18
Jak Fachowo Skręcić Papierosa w 1 Chwilę, skręcanie ręcznie

Jak Fachowo Skręcić Papierosa w 1 Chwilę

Każdy palacz wie, że dużo tańsze niż kupowanie gotowych papierosów jest samodzielne ich skręcanie.

 

Pozwala to nie tylko na oszczędności, ale także na uzyskanie dużo lepszych walorów smakowych.

 

Tylko jak skręcić papierosa w 1 chwilę?

 

Są dwie opcje!

 

Skręcanie ręcznie

 

Facet skręca papierosa ręcznie w jedną chwilę

Papierosy można skręcać ręcznie. Potrzebny jest tylko tytoń, bibułka do jego zawinięcia oraz filtr.

 

Jeżeli zastanawiasz się jak skręcić papierosa ręcznie, żeby tytoń nie wypadał z gilzy, to nie ma nic prostszego. Bardzo ważne, żeby zadbać o odpowiednią jakość tytoniu.

 

Powinien być dobrze pocięty oraz charakteryzować się odpowiednią wilgotnością. Po wyjęciu z opakowania można rozłożyć go na czystym papierze, na jakieś 5 do 10 minut, aby dodatkowo podsechł.

 

Na brzegu bibułki układamy filterek, tak by dotykał on jej brzegu. Filtr teoretycznie nie jest obowiązkowy, ale trzeba pamiętać, że przejmuje on na siebie wiele substancji toksycznych.

 

Następnie, wsypujemy niewielką ilość pociętego tytoniu, a całość rolujemy.

Na koniec wystarczy poślinić brzeg bibułki, aby go skleić.

 

Cała procedura brzmi dość prosto, ale do jej wykonania niezbędne jest doświadczenie i zręczne ręce. Teoria to jedno, ale najważniejsza jest praktyka. Wiadomo, że za pierwszym razem może się nie udać, ale im więcej ćwiczeń — tym bardziej perfekcyjne papierosy będą powstawać.

 

Skręcanie za Pomocą Specjalnej Maszynki

 

Maszynki do skręcania papierosów to świetne rozwiązanie dla początkujących. Są to stosunkowo tanie urządzenia, które można zakupić w wielu sklepach.

 

Ich ceny zaczynają się od kilku złotych, więc są dobrym gadżetem dla tych, którzy nie chcą bawić się w ręczne skręcanie papierosów.

 

Zwijarki do papierosów umożliwiają szybkie i bardzo estetyczne zawijanie bletek, czyli bibułek.

 

Źródło: http://www.tytonie.fora.pl/

 

To całkiem proste. Potrzebujemy bibułek, filtrów, tytoniu oraz oczywiście — zwijarki. Między jej rolkami umieszczamy najpierw filtr, później tytoń. Upychamy go małymi partiami i uważamy, żeby nie było go zbyt dużo.

 

Następnie przesuwamy rolki urządzenia w dół, tak aby tytoń dostał się do wnętrza maszynki. Tytoń powinien utworzyć walec na dnie zwijarki.

 

Później, wystarczy zwilżyć brzeg bibułki oraz umieścić ją pomiędzy rolkami. Ważne jest, aby klej znajdował się na górze i od strony użytkownika. Potem wystarczy już tylko wciągnąć bletkę do środka, obracając rolki. I to już!

 

Ta metoda jest stosunkowo prosta i niedroga w wykonaniu. Za pomocą zwijarki można łatwo skręcić papierosa, a tytoń prawie na pewno nie będzie wypadał z gilzy.

 

Niemniej produkowanie estetycznych papierosów przy pomocy zwijarki, również wymaga pewnej wprawy. Nie wolno jednak zrażać się po pierwszych próbach. Podobnie jak w przypadku ręcznego skręcania papierosów, kluczem do sukcesu jest praktyka.

 

Samodzielne skręcanie papierosów nie jest trudne! A jeśli chcesz oszczędzić jeszcze więcej, to zajrzyj na tytontani.pl i kup najtańszy tytoń w sieci!

lut  18
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl