KOSZYK JEST
PUSTY

691279955

sklep@tytontani.pl

W jaki sposób można oszczędzić pieniądze na paleniu?

wrz12
jak palić taniej, oszczędzanie pieniędzy na paleniu papierosów

W jaki sposób można oszczędzić pieniądze na paleniu?

Palenie papierosów jak powszechnie wiadomo wiąże się z bardzo dużymi wydatkami, dlatego też warto dowiedzieć się, w jaki sposób można zaoszczędzić nieco gotówki.

 

Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które nie mają zielonego pojęcia jak palić taniej.

 

Ile tak naprawdę kosztuje palenie?

Statystycznie jedna wypalona paczka dziennie w ciągu miesiąca generuje wydatek około 400zł. W ciągu roku przeciętny palacz może stracić nawet 5000zł. Oprócz papierosów sporo pieniędzy wydaje się również na niezbędne akcesoria. Mowa tutaj przede wszystkim o zapalniczkach, zapałkach, odświeżaczach do ust, czy popularnych gumach do żucia. Szacuje się, że za wszystkie powyżej wymienione akcesoria palacz musi zapłacić około 400zł. Sumy te robią naprawdę duże wrażenie, dlatego też warto jak najszybciej dowiedzieć się jak oszczędzać pieniądze na paleniu.

 

Boom na hurtownie online

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na hurtownie internetowe, które sprzedają tytoń do samodzielnego skręcania. Warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że papierosy skręcane są nie tylko tańsze, ale również zdrowsze od pakowanych, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Paczka najtańszych (akcyzowanych) papierosów to wydatek około 12zł.

 

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale samodzielnie skręcane papierosy mogą kosztować nawet połowę mniej. Przy zakupie dużej ilości tytoniu i gilz, można oczywiście zaoszczędzić jeszcze więcej. Kluczem do sukcesu jest oczywiście to, aby wybrać porządną hurtownię, która oferuje wysokiej jakości tytoń w przystępnej cenie.

 

Według opinii tysięcy klientów my jesteśmy taką hurtownią. Państwo mogą zamówić tytoń wysokiej jakości nawet kosztem 65 złotych za kilo!

 

Tanie papierosy z Białorusi i Ukrainy

tanie białoruskie papierosy, jak oszczędzać pieniądze na paleniu

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się tanie papierosy z Białorusi i Ukrainy. Warto wyraźnie zaznaczyć, że mowa tutaj nie o podróbkach, tylko o papierosach z akcyzą. W internecie można znaleźć bardzo wiele profesjonalnych sklepów internetowych, które oferują oryginalne papierosy z banderolą, które pochodzą bezpośrednio z hurtowni albo stref wolnocłowych.

Ceny papierosów są naprawdę bardzo atrakcyjne zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę ceny paczek w polskich sklepach. Za paczkę Winston Blue przyjdzie nam zapłacić niecałe 5zł, za Monte Carlo Red około 4zł. Najwięcej papierosów, które nie posiadają polskich znaków akcyzy pochodzi oczywiście z Białorusi. Jak wspomniano jednak wcześnie warto zaznaczyć, że paczki są legalnie wytwarzane między innymi w fabrykach, które produkują na licencji koncernów tytoniowych działających w Polsce.

Elektroniczne papierosy

e-papierosy, tańszy sposób na palenie

Na samym końcu warto wspomnieć również i o tym, że tanie palenie jest możliwe za sprawą elektronicznych papierosów. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które nie mają czasu, ani chęci na samodzielne skręcanie papierosów. Najprostszy zestaw to wydatek około 70zł. Mowa tutaj oczywiście o baterii, ładowarce i clearomizerze.

Droższe zestawy mogą kosztować nawet powyżej 200zł. Clearomizery napełnia się liquidami, których cena waha się od 9 do 20zł. Osoby, które palą paczkę dziennie zużyją około 1 ml liquidu. Osoby, które palą paczkę dziennie w przeciągu miesiąca na e-papierosy wydadzą około 150-250zł (w zależności od zestawu).

 

Takie są opcje taniego palenia. Każdy wybiera własny. Mamy nadzieję, że wybranym sposobem przez Ciebie będzie nasza hurtownia!

wrz  12
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl