KOSZYK JEST
PUSTY

691279955

sklep@tytontani.pl

7 Najlepszych Tytoni Papierosowych: Ciekawe Opcje dla Palaczy

lut28
Tytonie i gilzy do skręcania papierosów

7 Najlepszych Tytoni Papierosowych: Ciekawe Opcje dla Palaczy

Odpowiednio cięty i przygotowany tytoń pozwala na własnoręczne skręcanie idealnych papierosów. W zależności od marki i gatunku może się różnić walorami smakowymi i aromatem. 

 

Trudno wybrać jeden najlepszy tytoń do papierosów, ponieważ każdy posiada swoje unikalne cechy i zalety. Poszczególne mieszanki różnią się także wydajnością, a tym samym umożliwiają przygotowanie odmiennej ilości skrętów. 

 

Poniżej znajdziesz zróżnicowaną listę tytoni papierosowych, w którym znaleźć można 7 ciekawych propozycji, chociaż oczywiście, dla każdego ranking może wyglądać inaczej - większy wybór tytoni zobaczysz w naszej hurtowni!

 

Jaki powinien być najlepszy tytoń do papierosów?

tytoń z pustymi papierosami

Wysokiej jakości tytoń powinien być odpowiednio oczyszczony i prawidłowo przechowywany, a także musi cechować się właściwym poziomem wilgotności. W Polsce z powodzeniem znaleźć można wyroby wielu cenionych marek, które zapewniają palaczom doskonałe wrażenia podczas palenia.

 

Przeglądając przygotowany ranking tytoni papierosowych, warto mieć na uwadze renomę producenta, cenę oraz unikalne właściwości poszczególnych mieszanek.

 

Top 7 Tytoni Papierosowych

 

Tytoń West RED

 

West to obecnie jedna z najsilniejszych marek papierosowych w Niemczech, która należy do firmy Reemtsma brytyjskiego koncernu Imperial Tobacco. Papierosy te kupić można w ponad 90. krajach na całym świecie, włącznie z wszystkimi państwami Unii Europejskiej. 

 

W Polsce spopularyzowały się w połowie lat 90., a samą markę reklamował wówczas Bogusław Linda. West RED to niepowtarzalna mieszanka tytoni aromatycznych Burley i jasnych Virginia, skomponowana przez doświadczonych specjalistów. 

 

Odpowiednia obróbka sprawia, że jest wyjątkowo wydajny - pozwala na uzyskanie większej ilości papierosów, niż w przypadku tradycyjnego tytoniu drobnokrojonego.

 

Tytoń LD BLUE

 

LD (Liggett Ducat) to rosyjska marka papierosów, należąca obecnie do Japan Tobacco International. Wyroby te po raz pierwszy pojawiły się w 1999 roku i z miejsca zyskały dużą popularność. W 2000 roku marka została kupiona przez Gallaher Group, a następnie przejęta przez JTI w 2007 roku. 

 

LD BLUE wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem, który zawdzięcza odpowiednio wyselekcjonowanej mieszance tytoni z całego świata. 

 

Przygotowane z niego skręty łączą w sobie zalety liści Burley i Virginia, a ich bogaty aromat wynika z zastosowania orientalnych odmian tytoniu.

 

Tytoń Camel BLUE

 

Camel jest marką papierosów produkowanych przez tytoniowy koncern Japan Tobacco International. Jej historia sięga 1913 roku, kiedy to pierwszy raz w sprzedaży pojawiły się opakowania z charakterystycznym logo oraz wizerunkiem jednogarbnego wielbłąda.

 

Papierosy Camel przez pewien okres były niedostępne w Polsce, jednak z czasem powróciły na rodzimy rynek. 

 

Jednym z najciekawszych produktów marki jest tytoń Camel BLUE, który nawiązuje do klasycznego smaku niebieskich cameli. W jego składzie zastosowano najwyższej jakości surowce, które zapewniają wyjątkowo bogaty aromat.

 

Tytoń Chesterfield BLUE

Tytoń Chesterfield blue do skręcania papierosów

Chesterfield to marka papierosów, której nazwa nawiązuje do hrabstwa Chesterfield w Wirginii. Należy do konglomeratu Altria, a jej produkcją zajmuje się spółka zależna Philip Morris USA. 

 

Papierosy te opierają się na unikalnej mieszance tytoniu z Turcji i Virginii, a po raz pierwszy trafiły na amerykański rynek jeszcze w 1873 roku. Chesterfield to pierwsza marką, która wprowadziła dwuwarstwowe opakowania utrzymujące optymalną wilgotność. 

 

Z uwagi na specjalny proces produkcji, tytoń Chesterfield BLUE jest bardzo wydajny i doskonale się nabija. Starannie wyselekcjonowana mieszanka z orientalnymi dodatkami tworzy wyjątkowo harmonijny, niepowtarzalny smak.

 

Przejdź do naszego sklepu i kup kilo tytoniu Chesterfield od 50 zł!

 

Tytoń Pueblo BLUE

 

Pueblo to marka wyrobów tytoniowych produkowanych przez firmę Pöschl Tabak z Geisenhausen w Niemczech, która jako pierwsza wprowadziła na polski rynek papierosy bez żadnych dodatków chemicznych. 

 

Pueblo BLUE powstaje wyłącznie z najlepszych gatunków tytoniu, uprawianych przez rdzennych mieszkańców Ameryki w warunkach ekologicznych. 

 

Naturalne pochodzenie sprawia, że papierosy z tego tytoniu mają wyjątkowo organiczny smak i aromat podczas palenia. W Pueblo BLUE nie ma żadnych konserwantów, a także gliceryny czy propylenu glikolu.

 

Tytoń Rothmans BLUE

 

Rothmans International to brytyjski producent wyrobów tytoniowych, przejęty w 1998 roku przez British American Tobacco. Firma zasłynęła m.in. jako sponsor zawodów motorowych, m.in. Williams-Renault w latach w latach 1994-1997. 

 

Na polskim rynku papierosy tej marki zastąpiły popularne swego czasu Viceroy. Rothmans Blue to bardzo starannie dobrana porcja drobno pokrojonych tytoni amerykańskich, która dostarcza niepowtarzalnego bogactwa i głębi smaku własnoręcznie przygotowywanych skrętów.

 

skręcanie papierosa z tytoniu 

Zobacz sposoby skręcania własnych papierosów

 

Tytoń Pall Mall

 

Pall Mall jest znaną na całym świecie marką papierosów, produkowanych przez międzynarodowy koncern British American Tobacco. Jej początki sięgają 1899 roku, kiedy to firma Butler & Butler Company wprowadziła na rynek pierwsze papierosy klasy premium dla klientów z wyższych klas społecznych. 

 

W 1936 marka zasłynęła innowacyjną metodą układania mieszanki, co pozwoliło na uzyskanie subtelnego i łagodnego smaku. Firma Pall Mall jako pierwsza wprowadziła filtry papierosowe, a także rozpowszechniła format King Size.

 

Tytoń tej marki zawiera mieszankę ciętą specjalnymi sposobami, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo pełnego i głębokiego smaku.

 

To była nasza selekcja rozmaitych tytoni i marek papierosów, które warto spróbować palaczom, ale większą ofertę znanych marek znajdziesz w naszym sklepie tytoniowym!

lut  28
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl